De huidige kerkenraad vanaf 5 juni 2011 bestaat uit de volgende personen:

Consulent:
Ds. R. J. Kranen
De Wulp 20
7671 ZP Vriezenveen
Tel.: 0546-566606
E-mail: ds.kranen@hervormdvriezenveen.nl

Bijstand in pastoraat:
Ds. D.J. Budding (emeritus)
Kastanjelaan 17a 
8071 AM Nunspeet
Tel.: 0341-562440
Mobiel: 06-57731847
E-mail: djbudding@kliksafe.nl

Ouderlingen:
J.K. Abbink
Westeinde 261
7671 ER Vriezenveen
Tel.: 0546-565139
E-mail: jkabbink@kliksafe.nl

J.H. Dekker
Horstweg 10a
7631 RJ Vriezenveen
Tel.: 0546-473060
Mobiel: 06-46428395
E-mail: fam_dekker@kliksafe.nl

Ouderling-kerkrentmeester:
B.T. Abbink
De Zwaan 75A
7671WR Vriezenveen
Tel.: 0546-562500
E-mail: btabbink75@gmail.com

Bijstand in kerkrentmeestertaak
J.H. Folbert
Oosteinde 23
7671 AR Vriezenveen
Tel.: 0546-562024
E-mail: jhfolbert@kpnplanet.nl

Diakenen:
J.A. Wichers (scriba)
Westeinde 237
7671 ER Vriezenveen
Tel.: 0546-565081
E-mail: jwichers@gmail.com

G. Koppelman
Barend Lemansstraat 10
7671 BH Vriezenveen
Tel.: 0456-564650
Email: gkoppelman@solcon.nl

  

Koster:
J. Berkhoff (Stjäävelin)
Walstraat 8
7671 AM Vriezenveen
Tel.: 0546-563937
Mobiel: 06-29253849
E-mail: jberkhoff@solcon.nl

Kosteres:
G. Berkhoff-Koppelman (Westerkerk)
Walstraat 8
7671 AM Vriezenveen
Tel.: 0546-563937
Mobiel: 06-29253849
E-mail: jberkhoff@solcon.nl

Organiste
Esther Holland
Westerveenweg 12
7671 SL Vriezenveen
Tel.: 0546-642452
E-mail: estherholland97@hotmail.com

Organist
Dirk Jan Boers
Bekkenhaarsweg 23
7645AJ Hoge Hexel
Tel.: 06-28060345
E-mail: dirkjanboers2010@live.nl

Reserveorganist:
J.H. Folbert
Oosteinde 23
7671 AR Vriezenveen
Tel.: 0546-562024
E-mail: jhfolbert@kpnplanet.nl

Hulporganiste:
Erni Wessels-Jansen
Dennenlaan 108
7461 XK Rijssen
Tel.: 0548-785058
Mobiel: 06-36530640
E-mail: e.wessels@telfort.nl

De tijdelijke kerkenraad tot 5 juni 2011 bestond uit de volgende personen:

Ouderlingen:
H. Harms (scriba)
Greftenweg 3
7671 PC Vriezenveen
Tel.: 0546-561444

H. Gerritsen
Harmsenweg 28
7631 EE Vriezenveen
Tel.: 0546-567570

J. Holland
Oostermaatweg 4
7671 RN Vriezenveen
Tel.: 0546-561366
Diaken:
J.C. Aalderink
Westeinde 176
7671 CG Vriezenveen
Tel.: 0546-569903

Kerkrentmeester:
G. Sanderman
Horstweg 2
7671 RJ Vriezenveen
Tel.: 0546-565117